Виставка «Віфліємська новина» у Нововолинську

 

Віфлиємська новинаМої діти мають велику кількість захоплень, і мистецтво займає у них перше місце. Зокрема – образотворче. Обидвоє ходять «на малювання» до нашої школи мистецтв, і у нас вдома вже солідне портфоліо. І конкурси, ну куди ж без них! Приємно, коли твій талант високо оцінюють.

До різдвяних свят школа готувалася особливо, організувавши виставку робіт «Віфлиємська новина», і наші дві там також є. Слухайте, та там можна провести не одну годину, роздивляючись красу! Як вони то все напридумували, вже не кажучи про те, що потім реалізували?!! Геніальні діти! Всі 200 з чимось (стільки робіт зараз на виставці). І окремий уклін викладачам!

Приємно було, що цього разу (а виставки подібні досить регулярно проходять) було багато спонсорів-жюрі, які кожен окремо оцінював роботи і нагороджував митців. Це відділ культури міста, дирекція школи мистецтв, фірма «Роса», БІЦ, фонд Ігоря Гузя і «Карітас». Останні поступили взагалі шикарно – спеціально вияснили у попередніх нагороджувачів про їх фаворитів і нагородили всіх інших. Серед них був і мій син, який казав потім мені, що розуміє, що його робота не виграла, але оця нагорода (а це і грамота і приз!) – це так приємно!
різдвяні малюнки

Це робота моєї доньки – розпис по склу. Вам не видно деталей, але оті котики-колядники, і цукерочка, яку кинув зверху ангел, і кошенятко, яке виглядає в дверях і тримає цукерочку для колядників, ну це повне мімі і приємно, що «Роса» оцінила мою крихітку))).
різдвяні малюнки

А це – лялька-мотанка мого сина. Одне те, що він не побоявся гендерних стереотипів – це для мене дуже цінно!

Тепер трішки фото найбільш оцінених мною робіт.
різдвяні малюнки

різдвяні малюнки

різдвяні малюнки

різдвяні малюнки

різдвяні малюнки

різдвяні малюнки

Ну правда ж круто?

Виставка «Віфлиємська новина» проходить на території місцевого історичного музею і працюватиме до лютого. Тому дуже-дуже рекомендую сходити!

========================

У мох детей большое количество увлечений, и искусство занимает первое место. В частности - изобразительное. Оба ходят «на рисование» в нашу школу искусств, и у нас дома уже солидное портфолио. И конкурсы, ну куда же без них! Приятно, когда твой талант высоко оценивают.

К рождественским праздникам школа готовилась особенно, организовав выставку работ «Вифлиемська новость», и наши две там тоже есть. Слушайте, там можно провести не один час, разглядывая красоту! Как они это все напридумывали, уже не говоря о том, что потом реализовали? !! Гениальные дети! Все 200 с чем-то (столько работ сейчас на выставке). И отдельный поклон преподавателям!

Приятно было, что в этот раз (а выставки подобные достаточно регулярно проходят) было много спонсоров-жюри, которые по отдельности оценивали работы и награждали художников. Это отдел культуры города, дирекция школы искусств, фирма «Роса», БИЦ, фонд Игоря Гузя и «Каритас». Последние поступили вообще шикарно - специально выяснили у предыдущих награждателей их лидеров и наградили всех остальных. Среди них был и мой сын, который говорил потом мне, что понимает, что его работа не выиграла, но эта награда (а это и грамота и приз!) - это так приятно!

Это работа моей дочери - роспись по стеклу. Вам не видно деталей, но эти котики-колядники, и конфетка, которую бросил сверху ангел, и котенок, который выглядывает в дверях и держит конфетку для колядников, ну это полное мими и приятно, что «Роса» оценила мою кроху))).

А это - кукла-мотанка моего сына. Одно то, что он не побоялся гендерных стереотипов - это для меня очень ценно!

Теперь немного фото оцененных мной работ.Ну правда круто?

Выставка «Вифлиемська новость» проходит на территории местного исторического музея и будет работать до февраля. Поэтому очень-очень рекомендую сходить!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *