Висадка чорного горіха

чорний горіхКолись я розповідала про чорний горіх,про його стратифікацію, а далі забула зафіксувати процес. Ось знайшла фото проростків, тобто мої маніпуляції про рятуванню запліснявілих горіхів таки були недаремними. Проклюнулись не всі, звичайно, але це нормальне явище.

Висадила свій скарб я спочатку в торфяні горщики, щоб вони дочекалися нормальної погоди, а потім на грядку. І там вони провели два роки. Росли нешвидко, тому я не спішила. І лише випадково на днях подумала, що може б то їх пересадити вже на постійне місце?..

І добре, що вирішила! Корінь у горіха стержневий, і за два роки він глибоко проріс, рятуючись від засухи. Ледь викопала!
чорний горіх

Корінь десь до півметра, більший, ніж стовбур.

Пересадили.

І цього року повторю всі маніпуляції, бо добула ще два горішки.

============

Когда-то я рассказывала о черном орехе, о его стратификации, а дальше забыла зафиксировать процесс. Вот нашла фото проростков, то есть мои манипуляции по спасению заплесневелых орехов таки были не зря. Проклюнулись не все, конечно, но это нормальное явление.

Высадила это сокровище я сначала в торфяные горшочки, чтобы они дождались нормальной погоды, а затем на грядку. И там они провели два года. Росли небыстро, поэтому я не спешила. И только случайно на днях подумала, не пора ли их пересадить уже на постоянное место? ..

И хорошо, что решила! Корень у ореха стержневой, и за два года он глубоко пророс, спасаясь от засухи. Едва выкопала!

Корень примерно до полуметра, больше, чем ствол.

Пересадили.

И в этом году повторю все манипуляции, потому что добыла еще два орешка.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *