Весна уже прийшла

Сьогодні дуже тепло! Аж комарі з мухами в квартирі літають. Та здивували не вони.
Періодично чуємо з дитячої дивний звук, ніби якимсь тонким металом стукають. І тут дивимось під балконні двері – миша! (Ввижаються ті миші скрізь.) Придивились – летюча! Кажан!!!! Оооооо!!!
А ми вже люди підковані, знаємо, що боятись не треба, але до рук також не брати. Син погуглив інструкцію по вилову тваринки, а також телефон волонтерів, до яких можна звернутись за консультацією. Зловила коробкою, тихенько перемістила у відро з кришкою. Кажан буйно стрибає, продемонстрував нам, що живий і здоровий. Набрала номер львівського волонтера (мені здається, що то був той самий, що читав нам лекцію на Днях науки), він нам гарно пояснив, що до чого, заспокоїв, що тваринку можна відпустити, що уже тижнів зо два як вони починають просинатися і літати, бо зголодніли за зиму.
На прощання роздивилися того кажана, дуже цікавий, такий вухастенький, зубастенький)))), пальчики тоненькі, а крила і хвіст дивні. Чудна природа)))). Відпустили, почалапав собі з балкону назовні. Діти кажуть, що було б добре, якби він іноді прилітав нам комарів в квартирі їв, а ми б гордо табличку повісили (про табличку читайте у посиланні вище).
Отака пригода.
=========================
Сегодня очень тепло! Даже комары с мухами в квартире летают. Но удивили не они.
Периодически слышим с детской странный звук, будто каким-то тонким металлом стучат. И тут смотрим под балконные двери - мышь! (Мерещатся те мыши везде.) Присмотрелись - летучая! Летучая мышь!!!! Оооооо !!!
А мы уже люди подкованные, знаем, что бояться не надо, но в руки не брать. Сын погуглил инструкцию по отлову животных, а также телефон волонтеров, к которым можно обратиться за консультацией. Поймала коробкой, тихонько переместила в ведро с крышкой. Летучая мышь буйно прыгает, продемонстрировав нам, что жива и здорова. Я набрала номер львовского волонтера (мне кажется, что это был тот самый, что читал нам лекцию на Днях науки), он нам хорошо объяснил, что к чему, успокоил, что животное можно отпустить, что уже недели две как они начинают просыпаться и летать, так как проголодались за зиму.
На прощание рассмотрели летучую мышь, очень интересная, такая ушастенькая, зубастенькая)))), пальчики тоненькие, а крылья и хвост странные. Чудная природа)))). Отпустили, потопал себе с балкона наружу. Дети говорят, что было бы хорошо, если бы он иногда прилетал нам комаров в квартире ел, а мы бы гордо табличку повесили (про табличку читайте в ссылке выше).
Такое вот приключение.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *