Велопробіг

велопробіг у НововолинськуУ нашій сім’ї грандіозна подія – старша дитина взяла участь у міському велопробігові! Ура мордокнизі, з якої я дізналася, що таке дійство у нас заплановане. Самовпевнено (вірніше - СИНОвпевнено) вирішую, що Мішка подужає цю відстань, швидко переплановую суботу, і ми веземо всіх нас і велосипед у місто. Дитина сяє, ми трошки переживаємо… Але списалася з організатором, Саша сказала, що буде супроводом міліція, то ж стає спокійніше.

В зазначений час були на Майдан Незалежності, потрошки велосипедистів прибувало (а такі костюми, шоломи, ціла краса!),

велопробіг у Нововолинську

приїхали дві машини міліції. Усі вітаються з нами, з сином за руку, скільки того щастя треба! В підсумку було троє дітей, дві жінки, все решта – хлопці. Дівчата, це треба виправити на наступний раз! (А наступний раз, здається, буде 28 липня, може я відважуся на своєму «Аісті», хі-хі.)

Маршрут був такий: з Майдану повз «Сіс», вул.Миру, Некрасова, 5-й і 15-й мікрорайони (там бабуся виходила Міші рукою помахати), Луцька, біля військкоммату і назад на Майдан. Приїхав задоволений і трохи втомлений, потім зізнався, що дуже переживав, що може відстати і затримати всю колону. Але по Луцькій, де серйозні гірки (в ожеледицю бувають халепи там), йому допоміг велосипедист (дякуємо хлопцеві у жовтому шоломі!), протягнув трохи під лікоть, ми вдома поговорили, що це і є суть команди, і що колись і він допоможе комусь малому в такій ситуації. При нагоді попитали порад на рахунок ремонту, у нас проблеми з перемиканням швидкостей.

велопробіг у Нововолинську

Відсвяткували це в новій пі церії, такий гарний день вийшов, дякую організаторам! Я прям кайфую від того, що у нас в місті відбувається: то рокконцерти просто неба на стометрівці, то фотосушка, то от це велопробіг. Ура!

-------------------

В нашей семье грандиозное событие - старший ребенок принял участие в городском велопробеге! Ура мордокниге, с которой я узнала, что такое действо у нас запланировано. Самоуверенно (вернее - СЫНОуверено) решаю, что Мишка осилит это расстояние, быстро перепланировываю субботу, и мы везем всех нас и велосипед в город. Ребенок сияет, мы немножко переживаем ... Но списалась с организатором, Саша сказала, что будет сопровождение милиции, поэтому становится спокойнее.

В указанное время были на Майдане Независимости, понемногу велосипедистов прибывало (а такие костюмы, шлемы, целая красота!), приехали две машины милиции. Все здороваются с нами, с сыном за руку, сколько того счастья надо! В итоге было трое детей, две женщины, все остальные - мужчины. Девочки, это надо исправить на следующий раз! (А следующий раз, кажется, будет 28 июля, может я отважусь на своем «аисте», хи-хи.)

Маршрут был такой: с Майдана мимо «Сиса»,дальше  ул.Мира, Некрасова, 5-й и 15-й микрорайоны (там бабушка выходила Мише рукой помахать), Луцкая, у военкоммата и обратно на Майдан. Приехал довольный и немного усталый, потом признался, что очень переживал, что может отстать и задержать всю колонну. Но по Луцкой, где серьезные горки (в гололед бывают неприятности там), ему помог велосипедист (спасибо парню в желтом шлеме!), протянул немного под локоть, мы дома поговорили, что это и есть суть команды, и когда-то и он поможет кому-то маленькому в такой ситуации. При случае поспрашивали советов на счет ремонта, у нас проблемы с переключением скоростей.

Отпраздновали это в новой пиццерии, такой хороший день вышел, спасибо организаторам! Я прям кайфую от того, что у нас в городе происходит: то рокконцерты под. открытым небом на стометровке, то фотосушка, то вот это велопробег. Ура!

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *