Велопробіг у вишиванках 2016

велопробігГарний був день. Тепло, і плани чудові: проїзд велолюбителів по місту. Дрес-код – вишиванки. Стартували з центру невеликою на цей раз компанією, чоловік тридцять. Супровід поліції, реакція прохожих, вітання знайомих. Ми з Катрусею пройшли десь половину маршруту (кілометрів шість), бо дівчатко по дорозі вкусила муха. Дві мухи. Одна звичайна, а інша така, знаєте, коли про людину кажуть, що «її муха якась вкусила»))))). Ото наш випадок. То прийшлось другу поліцейську машину відпустити (вона тримається за останнім учасником) і зрізати шлях, а потім взагалі лікувати настрій фрешиком і піцою.
велопробіг

Отак гарно ми їхали! (Прапороносець сміявся, що нам жарко, а він у руки змерз.)

Знову з нами були колеги з сусіднього міста Володимира-Волинського, до них ми поїдемо через тиждень на подібний захід, також вже мали досвід минулого року. Правда до самого міста таки прийдеться машиною добиратися, не ризикну з дітьми по трасі, не ті у нас дороги і водії L. Хіба що по карті пошукати дорогу через села і ліси?..

А взагалі я сьогодні крім велопробігу поїздила по місту просто так, по справах (справи приємні – купували рибки в нашу аквапоніку, треба розповісти про це чудо). Як це зручно! Ах, нам би велодоріжки і велопарковки – і я б носила свій вел на 4-й поверх на балкон, не лінувалась би…
велопробіг

--------------

Хороший был сегодня день. Тепло, и планы замечательные: проезд велолюбителей по городу. Дресс-код - вышиванки. Стартовали из центра небольшой на этот раз компанией, человек тридцать. Сопровождение полиции, реакция прохожих, приветствия знакомых. Мы с Катей прошли где-то половину маршрута (километров шесть), так как девочку по дороге укусила муха. Две мухи. Одна обычная, а другая такая, знаете, когда о человеке говорят, что «его муха какая укусила»))))). Вот наш случай. То пришлось вторую полицейскую машину отпустить (она держится за последним участником) и срезать путь, а потом вообще лечить настроение фрешиком и пицей.

Снова с нами были коллеги из соседнего города Владимира-Волынского, к ним мы поедем через неделю на подобное мероприятие, уже имели опыт в прошлом году. Правда до самого города таки придерся на машине добираться, не рискну с детьми по трассе, не те у нас дороги и водители . Разве что по карте искать дорогу через сёла и леса?..

А вообще я сегодня кроме велопробега поездила по городу просто так, по делам (дела приятные - покупали рыбки в нашу аквапоника, надо рассказать об этом чуде). Как это удобно! Ах, нам бы велодорожки и велопарковки - и я бы носила свой вел на 4-й этаж на балкон, не ленилась бы…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *