Тюльпани — початок колекції

тюльпан Королева НочіВони вже відцвіли, але я планувала похвалитися, то ж час настав))). Тюльпани – мої улюблені квіти, і вони у мене мали бути обов’язково. До цього я підійшла з усією відповідальністю, наслухавшись скарг знайомих, що всі сортові цибулинки за рік зникають, миші до них небайдужі. Тому всі свої тюльпани я відразу висаджую на клумби у горщиках. Це і такі спеціальні контейнери сітчасті з садових магазинів (найзручніший, але найдорожчий варіант), і ємності від ківі, а то і зовсім такі горщики одноразові, у яких зазвичай продають кімнатні квіти. Головне, щоб цибулинкам було достатньо місця для росту і щоб були дірки немаленькі.

Спеціалісти радять сортові цибулинки викопувати щороку, просушувати і восени висаджувати. Признаюся, я цього не роблю. Два-три-чотири роки не чіпаю, от на наступний, можливо зроблю.

Видів у мене небагато, а ще нажаль більшість без назви. І часто було таке, що куплений сортовий тюльпан взагалі ніяк не відповідав зображенню на малюнку. Взагалі найбільше попадання було від цибулинок, куплених у Польщі – т.Оля, дякую! Тепер – картинки.

Оці – старожили мого хутора:

тюльпан садовий

Висаджені ще попередніми господарями, ніби і звичайні, але крупні і яскраві, і зацвітають найраніше. Щоправда за 5 років нашого володіння їх дуже поменшало, миші гав не ловлять, так що треба тюльпани рятувати.

Оці білі безіменні ми купили колись як букет у горщику, щороку їх потрошки більшає, цвітуть справно.

білий тюльпан

Цей гурт дістався мені у подарунок від подруги:

тюльпани

Вони різні за висотою і кольорами, але були у мене без характеристик, тому посаджені в один великий контейнер.

Оці нарешті мають конкретну назву: Тріумф Flaming Flag:

тюльпан рожевий

З першого погляду звучить як фламінго, то ніби по кольору співпадає. Але в перекладі ця назва означає Палаючий Прапор, то ж невідомо, чи то у когось таких ніжний прапор)))), чи таки пересорт.

Далі просто пожаліюся. Мали бути голандські тюльпани Ice Cream Exclusive, Blue Aimable, Paul Scherer. Просто скопіюйте ці назви в пошук і зрозумієте, що я чекала. А виросли просто жовті і червоні. А їх людина старалася везла мені з Голландії! Шкода дуже…

тюльпан

тюльпан

А тепер мої улюбленці. Усі голландці, куплені у Польщі.

Flaming Parrot – Палаючий Папуга. Ніби схожий)))))).

тюльпан Палаючий Папуга

Цей вразив навіть листям, як тільки показався з землі. Сорт називається Red Riding Hood – Червона Шапочка.

тюльпан Червона Шапочка

White Parrot – Білий Папуга. Міг би бути волохатішим, як на упаковці ,але умовно таки співпав.

тюльпан Білий Папуга

Далі набір з двох видів, було 4 цибулинки, так і виявилося по-чесному: кожного кольору по 2 штуки (а не 4 одного, як могло б бути): White Parrot і Black Parrot. Ну, про волохатість те ж саме побажання)))).

тюльпани Білий і Чорний Папуга

І насамкінець наш фаворит: Queen of Night – Королева Ночі. Красуня, ага.

тюльпан Королева ночі

Отака колекція, самий її початок – я впевнена!

----------------------------

Они уже отцвели, но я планировала похвастаться, поэтому время пришло))). Тюльпаны - мои любимые цветы, и они у меня должны быть обязательно. К этому я подошла со всей ответственностью, наслушавшись жалоб знакомых, что все сортовые луковицы за год исчезают, мыши к ним неравнодушны. Поэтому все свои тюльпаны я сразу высаживаю на клумбы в горшках. Это и такие специальные контейнеры сетчатые из садовых магазинов (самый удобный, но дорогой вариант), и ёмкости от киви, а то и вовсе такие горшки одноразовые, в которых обычно продают комнатные цветы. Главное, чтобы луковичкам было достаточно места для роста и чтобы были немаленькие отверстия.

Специалисты советуют сортовые луковицы выкапывать ежегодно, просушивать и осенью высаживать. Признаюсь, я этого не делаю. Два-три-четыре года не трогаю, вот на следующий, возможно сделаю.

Видов у меня немного, а еще к сожалению большинство без названия. И часто было такое, что купленный сортовой тюльпан вообще никак не соответствовал изображению на рисунке. Вообще больше всего попаданий было от луковиц, купленных в Польше - т.Оля, спасибо! Теперь - картинки.

Эти - старожилы моего хутора. Высажены еще предыдущими хозяевами, хоть и обычные, но крупные и яркие, и зацветают раньше всего. Правда, за 5 лет нашего владения их очень уменшилось в количестве, мыши не зевают, так что надо тюльпаны спасать.

Белые безымянные мы купили когда-то как букет в горшке, ежегодно их понемногу становится больше, цветут исправно.

Следующая группа достался мне в подарок от подруги. Они разные по высоте и цветом, но были у меня без характеристик, поэтому посаженные в один большой контейнер.

Эти наконец имеют конкретное название Триумф Flaming Flag:

С первого взгляда звучит как фламинго, то будто по цвету совпадает. Но в переводе это название означает Горящий Флаг, поэтому неизвестно, это у кого такой нежный флаг)))), или же пересорт.

Теперь просто пожалуюсь. Должны быть голландские тюльпаны Ice Cream Exclusive, Blue Aimable, Paul Scherer. Просто скопируйте эти названия в поиск и поймете, что я ожидала. А выросли просто желтые и красные. А их человек старался вез мне из Голландии! Жаль очень ...

А теперь мои любимцы. Все голландцы, купленные в Польше.

Flaming Parrot - Горящий Попугай. Вроде похож)))))).

Этот поразил даже листьями, как только показался из земли. Сорт называется Red Riding Hood - Красная Шапочка.

White Parrot - Белый Попугай. Мог бы быть полохматее, как на упаковке, но условно таки сов пал с упаковкой.

Далее набор из двух видов, было 4 луковицы, так и оказалось по-честному: каждого цвета по 2 штуки (а не 4 одинаковых, как могло бы быть): White Parrot и Black Parrot. Ну, о лохматости то же пожелание)))).

И наконец наш фаворит: Queen of Night - Королева Ночи. Красавица, ага.

Такая коллекция, самое её начало - я уверена!

4 thoughts on “Тюльпани — початок колекції

  1. я все зарюсь замовити в китайців насіння тюльпанів. Зацвітуть на третій рік, але одразу кілька сотен штук. Ти б пішла на таку авантюру спробувати вирстити? то, мабуть найдешевший спрсіб дістати їх багато.

    • Ага, вже уявила в себе цілу клумбу тюльпанів, хочу-хочу! Я якраз в саду заклала картоном в різних місцях такі шматочки, от якраз би туди посіяти…

  2. Вони прекрасні … обожнюю тюльпани ! Це теж мої улюблени квіти… Бажаю великих та міцних цибульок у наступному сезоні .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *