Ставок міняє свій вигляд

Так давно писала за ставок, що і ви вже за нього забули. Нагадати можу отут. Цього літа також майже не було води. Техніку не маємо змоги найняти, тому прийняли рішення вручну збільшувати глибину лише в частині теперішньої площі, в її 1/3. Іншу частину дна спробую задекорувати, буду тримати вас в курсі своїх рослинофантазій. А схили – це найцікавіше – перетворимо на кратерний сад. Лісосад. На сьогодні спеціально для цього куплено, прийнято в дар і вирощено з насіння близько ста одиниць саджанців, які до холодів поступово висаджуються, малюючи картину. Це для не-садівника виглядає не дуже солідно, бо рослинки досить маленькі. Але в мене є чарівна машина для телепортації в майбутнє, і я там все бачу))). А ви чекайте, колись покажу.

А, ще перелічу, що я там насаджую. Мушу сказати, що не одну ніч посиділа в інтернеті, вишукуючи рослини, які витримають  близькість з водою. Виявляється, що таких досить небагато, а ті, що витримають підтоплення, і того менше. І серед них майже немає плодових. А мені ж не ліс, а лісосад треба.

Коротше, в кратерному садку будуть: верба Хакуро Нішики, калина Бульденеж, глід, будлея Давида, бобовник «Золотий дощ», свидина, вільха, лапина, дівочий виноград, черемха, лимонник, смородина, аронія, актинидія, платан, обліпіха. А може ще щось придумаю, я можу))).

===================================

Давно писала о пруде, и вы уже о нем забыли. Напомнить могу тут. Этим летом также почти не было воды. Технику не можем нанять, поэтому приняли решение вручную увеличивать глубину только в части нынешней площади, в ее 1/3. Остальную часть дна попробую задекорировать, буду держать вас в курсе своих растениефантазий. А склоны - это самое интересное - превратим в кратера сад. Лесосад. Сегодня специально для этого куплено, принято в дар и выращено из семян около ста единиц саженцев, которые до холодов постепенно высаживаются, рисуя картину. Это для не-садовника выглядит не очень солидно, потому растеньица довольно маленькие. Но у меня есть волшебная машина для телепортации в будущее, и я там все вижу))). А вы ждите, когда покажу.

А еще перечислю, что я там насаждаю. Должна сказать, что не одну ночь посидела в интернете, выискивая растения, которые выдержат близость с водой. Оказывается, что таких достаточно много, а те, что выдержат подтопления, и того меньше. И среди них почти нет плодовых. А мне же не лес, а лесосад надо.

Короче, в кратерном саду будут: ива Хакуро Нишики, калина Бульденеж, боярышник, будлея Давида, бобовник «Золотой дождь», дерен, ольха, лапина, девичий виноград, черемуха, лимонник, смородина, арония, актинидия, платан, облепиха. А может еще что-нибудь придумаю, я могу))).

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *