Ставок-каток

Ну, нарешті ми маємо бонус від нашого багатостраждального ставка! (Хто не в курсі, дивіться вправо трохи вниз поля сайту, є заголовок «Шукаємо потрібну тему», там тисніть на слово «вода» і читайте.) Усе літо була посуха, восени також майже не було дощів, в зиму ставок увійшов маленькою калюжкою. Я вже змирилася, що поки матимемо ту дірку пусту. І от тиждень міцних морозів, і ми вирішуємо пошукати сніг у себе на хуторі (морози морозами, а снігу мало, як я кажу: «одна склянка на місто»). А там краса!..
Зима 2016

зима на хуторі

 

зима на хуторі

Ставок розчистили, з нього сніг висипали по схилу, зробивши лижню для снігокату, от і наш зимовий парк розваг готовий! Найкраще наше володіння на даний момент!
каток на ставку

 

каток на ставку

А ще ми майже бачили зайця)))):
сліди зайця на снігу

І куріпочок у рівчаку, яких ми сполохали:

куріпки взимку

 

куріпки взимку

---------------------------------------------------

Ну, наконец-то у нас бонус от нашего многострадального пруда! (Кто не в курсе, смотрите вправо немного вниз сайта, ищите название «Шукаємо потрібну тему», там жмите на слово «вода» и читайте.) Все лето была засуха, осенью почти не было дождей, в зиму пруд вошел маленькой лужицей . Я уже смирилась, что пока будет просто дыра пустая. И вот неделя крепких морозов, и мы решаем поискать снег у себя на хуторе (морозы морозами, а снега мало, как я говорю: «один стакан на город»). А там красота! ..

Пруд расчистили, с него снег высыпали по склону, сделав лыжню для снегоката, вот и наш зимний парк развлечений готов! Лучшее наше владение на данный момент!

А еще мы почти видели зайца)))). И куропаточек в канаве, которых мы спугнули.

 

One thought on “Ставок-каток

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *