Скретч-карти

скретч-картаМені дуже складно повірити, що хтось не любить подорожі, але насправді є такі люди – особисто знаю, тому все-таки цей подарунок буде радувати не всіх – будьте обережні))). А от знатні волоцюги, такі як ми, будуть скакати до небес!

Дякуючи френдесі з жж (уф, ну і шифровка для несоцмережних) я дізналася про чудовий варіант подарунку, який не потребує визначення віку і гендерної приналежності того, кого обдаровують. Це карта, але не проста. Скретч-карта. Слово «скретч» означає шкрябання))), тобто карту треба шкрябати - відкривати так ті місця, де були. Сама карта одного кольору – срібна чи золота, а під фарбою, коли пошкрябати її монеткою, з’являється кольорова поверхня.

А, монетка входить в набір – такий смішний моментик. Також додаються цвяшки, шмата для витирання зішкрябаної фарби.

скретч-карта

Карта поміщена в міцний симпатичний тубус. Ще можна замовити ту ж карту з рамкою, але на жаль вона нескромно збільшує ціну, тому цілком можна організувати двп самотужки, щоб карту повісити вдома. У нас, доречі, усі карти так висять – на двп наклеєні, так вони довше прослужать. І при переїзді їх спокійно можна зняти і перевісити.

На даному етапі ми плануємо собі купили карту України, бо наша відшкрябана частина світу буде досить сумно виглядати)). Але задумали після наступної подорожі за кордон докупити карту світу. А поки чекаємо свою Україну! (Наразі описую карту не свою, ми замовили вже кілька на подарунки, то роздивилися.)

Посилання на магазин не даю, набирайте в пошуку, таких виробників є кілька. Тільки уважно дивіться, на якій мові карта, особливо цікавий зустріла відгук про помилки в перекладі назв – ну куди то годиться? І чи не занадто різко відрізняється ціна від інших (це може сказатися на якості, наша от була на такому хорошому ламінованому папері). Вдалих подорожей!

-------------------------------------------

Мне очень сложно поверить, что кто-то не любит путешествия, но на самом деле такие люди есть - лично знаю, поэтому все же этот подарок будет радовать не всех - будьте осторожны))). А вот знатные бродяги, такие как мы, будут скакать до небес!

Благодаря френдессе из жж (уф, ну и шифровка для несоцсетевых) я узнала отличный вариант подарка, который не требует определения возраста и гендерной принадлежности одариваемого. Это карта, но не простая. Скретч-карта. Слово «скретч» означает царапать))), то есть карту буквально нужно царапать - открывать так те места, где были. Сама карта одного цвета - серебряная или золотая, а под краской, когда поцарапать ее монеткой, появляется цветная поверхность.

А, монетка входит в набор - такой остроумный моментик. Также прилагаются гвоздики, тряпочка для вытирания соскобленной краски. Карта помещена в прочный симпатичный тубус. Еще можно заказать ту же карту с рамкой, но к сожалению она нескромно увеличивает цену, поэтому вполне можно организовать двп самостоятельно, чтобы карту повесить дома. У нас, кстати, все карты так висят - на двп наклеены, так они дольше прослужат. И при переезде их спокойно можно снять и перевесить.

На данном этапе мы планируем себе купить карту Украины, потому что наша сцарапанная открытая часть мира будет весьма печально выглядеть)). Но задумали после следующей поездки за границу докупить карту мира. А пока ждем свою Украину! (Сейчас описываю карту не свою, мы заказали уже несколько подарков, то рассмотрели.)

Ссылку на магазин не даю, набирайте в поиске, таких производителей несколько. Только внимательно смотрите, на каком языке карта, особенно интересный встретила отзыв об ошибках в переводе названий - ну куда это годится? И не слишком ли резко отличается цена от других (это может сказаться на качестве, наша вот была на такой хорошей ламинированной бумаге). Удачных путешествий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *