Прості шоколадні кексики

шоколадні кексиДуже вчасно зустріла я на сторінці olga-krav4enko(крапка)livejournal.com рецепт шоколадних кексів. Виявилося, що забовтати тісто і розкласти у форми – то справа кількох хвилин! Як я таке люблю! А вийшли смачні і симпатичні.

Складники шоколадних кексів

 

220 г борошна

3 ст.л. какао або керобу

100 г цукру (кількість в оригінальному рецепті я навіть не вказую – стільки там точно не потрібно)

1 ч.л. соди

5 ст.л. олії

200 мл води

Приготування шоколадних кексів

 

Змішати сухі складники, додати воду та олію, змішати гарно і викласти у формочки (накладати трішки більше половини ). Пекти 20 хв при 180*.

Кексики достатньо піднялися, були в міру вологими. Дуже сподобалися дітям у школі (я готувала як частування для однокласників). Як раптом зранку захочеться солоденького (зранку можна, до 12-ї години шкідливості не так діють на організм, як з’їдені пізніше) – це чудовий варіант!

-----------------------

Очень вовремя встретила я на странице olga-krav4enko (точка) livejournal.com рецепт шоколадных кексов. Оказалось, что заболтать тесто и разложить в формы - дело нескольких минут! Как я такое люблю! А вышли вкусные и симпатичные.

Составляющие шоколадных кексов

 

220 г муки

3 ст.л. какао или кэроба

100 г сахара (количество в оригинальном рецепте я даже не указываю - столько там точно не нужно)

1 ч.л. соды

5 ст.л. масла

200 мл воды

Приготовление шоколадных кексов

 

Смешать сухие ингредиенты, добавить воду и масло, смешать хорошо и выложить в формочки (накладывать чуть больше половины). Печь 20 мин при 180*.

Кексики достаточно поднялись, были в меру влажными. Очень понравились детям в школе (я готовила в качестве угощения для одноклассников). Когда вдруг утром захочется сладенького (утром можно, до 12 часов вредности не так действуют на организм, как съедены позже) - это отличный вариант!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *