Пора діяти в напрямку зелені

зелень на підвіконніІ давно пора, авітаміноз уже в самому розпалі, а погода весняна дає нам шанс перемогти. Тому нагадую, що є таке явище, як зелені коктейлі. Я для них зараз шукаю у себе на хуторі молоду кульбабку, мокрець і петрушку. А ще можна вирощувати зелень на підвіконні. Отаку:

зелень на підвіконні

Там є два лотки з сумішшю салатів, часничок у вертикальному варіанті і огірок кімнатний.

Я, звичайно, уже в теплиці і на грядках посіяла зелень усіляку, але вона ще сидить, чекає свого часу проклюнутися, а на підвіконні уже сезон відкритий! А щастя, щастя скільки спостерігати ці билинки!

----------------------

И давно пора, авитаминоз уже в самом разгаре, а погода весенняя дает нам шанс победить. Поэтому напоминаю, что есть такое явление, как зеленые коктейли. Я для них ищу у себя на хуторе молодой одуванчик, мокрец и петрушку. А еще можно выращивать зелень на подоконнике.

На втором фото есть два лотка со смесью салатов, чесночек в вертикальном варианте и огурец комнатный.

Я, конечно, уже в теплице и на грядках посеяла зелень всякую, но она еще сидит, ждет своего часа проклюнуться, а на подоконнике уже сезон открыт! А счастья, счастья сколько наблюдать эти былинки!

4 thoughts on “Пора діяти в напрямку зелені

  1. Ти бач, які вже в тебе огірочки, а в мене тільки сім`ядольні листочки.
    З яким задоволенням ми на семінарі переглянули виступ Наталі Кобзар в Сімферополі по темі зелених коктейлів. Аж слинка текла, так захотілось знову отої зеленої смакоти. І тобі дякую, що нагадала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *