Пісочниця

пісочницяІ тільки ми прибрали пісочницю і зробили з неї грядку для суниць, тут і знадобився дітям пісочок))))). Просили вони, просили… А раз у мене політика не використовувати фрази типу «ти ж дівчинка/хлопчик», «ти вже дорослий, це для маленьких», то погодилася зробити щось.

І придумала я, як зробити пісочницю з того, що є. А є у нас пеньки від тополі, є будівельний пісок, ненароком змішаний водієм вантажівки зі щебенем, і є гості, що приїхали відпочивати. Взяла я гостей, дала їм тачку і шуфлю, перебрали ми той пісок, вибрали з нього каміння. В саду, у тіні, поставили пеньочки колом, щілини заткнули соломою, дно картоном вкрили, всередину кола – пісок.

Я розумію, що така споруда не на роки, але вийшло швидко, дешево і без залучення важкої артилерії.

----------------------

И только мы убрали песочницу и сделали из нее грядку для клубники, здесь и понадобился детям песочек))))). Просили, просили ... А так как у меня политика не использовать фразы типа «ты же девочка / мальчик», «ты взрослый, это для маленьких», то согласилась сделать что-то.

И придумала я, как сделать песочницу с того, что есть. А есть у нас пеньки от тополя, строительный песок, нечаянно смешанный водителем грузовика со щебнем, и есть гости, приехавшие отдыхать. Взяла я гостей, дала им тачку и шуфлю, взяли мы песок и выбрали из него камни. В саду, в тени, поставили пенечки крУгом, щели заткнули соломой, дно картоном покрыли, внутрь круга - песок.

Я понимаю, что такая постройка не на годы, но получилось быстро, дешево и без привлечения тяжелой артиллерии.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *