Пермакультура у Львові

пермакультураЯк вчасно відновив роботу сайт! Поспішаю сказати, що у Пермакультурної спілки України є купа новин!

По-перше, виходить в світ книга «Пермакультурний дизайн від Араньї. Покрокове керівництво». Замовити її можна тут. Користайтеся з цієї можливості, не пошкодуєте! Можна і на подарунок комусь взяти)))).

По-друге, у Львові в травні пройде ЕкоФест, неймовірний захід, де буде корисно всім, хто цікавиться екологічним життям у місті і селі, кого хвилює своє місце у суспільстві. Тут можна назбирати купу їдей для свого міста, тому громадським діячам-активістам просто необхідно їхати! Трішки подробиць:

(безкоштовно!) - 14 - 15 травня 2016, на якому буде представлено ряд пермакультурних локацій: город на балконі чи підвіконні та громадський сад, водозбір з дахів, ЕМ- та вермикомпостування (Tatyana Chuchko навчить як компостувати харчові рештки навіть у квартирі!), виготовлення насіннєвих бомбочок та презентація Бібліотеки насіння, створення тімірязівської теплиці та теплої грядки, ігри та розваги для дітей, змагання на кращий курячий трактор!

По-третє, у Львові вас  чекає

Пермакультурна конференція та конвергенція (200 грн):

* 14 травня ввечері - пермакультурна конференція - 30 хв надихаючі презентації досягнень з основної сцени для учасників фестивалю та пермакультурної спільноти. Розраховані на загальну аудиторію, відбуватимуться із залученням масс-медіа та прес-конференцією.

* 15 травня зранку (в хостелі, який ми повністю орендуємо для проведення заходу) - пермакультурна конвергенція. Це обговорення планів та проектів з пермакультурною спільнотою та презентація напрацювань для знайомої з пермакультурою аудиторії. Більш інтерактивний формат, 45 хв чи 90 хв презентації.

* 16 травня - додатковий день конвергенції - менш формальне та ще більш інтерактивне спілкування, вірогідно у пабі чи у парку. Для спільної роботи над проектами та вирішення проблем (відкритий простір).

Більше тут.

По-четверте, перед фестивалем будуть

екскурсії

* 10 - 13 травня - у Львові та поблизу - вермиферма, козина молочна ферма, енергоощадні теплиці, органічна ферма м’ясної худоби, Музей народної архітектури та побуту у Львові. Шевченківський гай.

Також можна просто поволонтерити і повчитися якогось будівництва, там же будуть робити урбан-сад – мрію кожного міста!

По-п’яте, Пермакультурна спілка продовжує навчати бажаючих. Найближчим часом буде два курси. Перший (перед ЕкоФестом, 5-9 травня; взагалі можна отримати максимум, поєднавши курс+екскурсії+конференцію+конвергенцію+фестиваль, воно все гарно вкладається по датам) розрахований на тих, хто вже близький з пермакультурою, і бажає перейти від хобі до бізнесу разом із нею. Подробиці шукайте тут. І практична частина курсу для початківців (теоретична – у вигляді вебінарів) – поблизу Диканьки 25-31 липня.

Кому цікаво – пишіть сюди або на сайт спілки!

-------------------------

Как вовремя возобновил работу сайт! Спешу сказать, что у пермакультурной асоциации Украины есть куча новостей!

Во-первых, выходит в свет книга «Пермакультурнй дизайн от Араньи. Пошаговое руководство». Заказать ее можно здесь. Пользуйтесь этой возможностью, не пожалеете! Можно и на подарок кому-то взять)))).

Во-вторых, во Львове в мае пройдет ЭкоФест, невероятное мероприятие, где будет полезно всем, кто интересуется экологической жизнью в городе и селе, кого волнует свое место в обществе. Здесь можно собрать кучу идей для своего города, поэтому общественным деятелям-активистам просто необходимо ехать! Немного подробностей:

(Бесплатно!) - 14 - 15 мая 2016, на котором будет представлен ряд пермакультурных локаций: огород на балконе или подоконнике и общественный сад, водосбор с крыш, ЭМ- и вермикомпостирование (Tatyana Chuchko научит как компостировать пищевые остатки даже в квартире!), изготовление семенных бомбочек и презентация Библиотеки семян, создание Тимирязевской теплицы и теплой грядки, игры и развлечения для детей, соревнования на лучший куриный трактор!

В-третьих, вас ждет

Пермакультурная конференция и конвергенция (200 грн):

* 14 мая вечером - пермакультурная конференция - 30 мин вдохновляющие презентации достижений с основной сцены для участников фестиваля и пермакультурного сообщества. Рассчитаны на общую аудиторию, будут проходить с привлечением масс-медиа и пресс-конференций.

* 15 мая утром (в хостеле, который мы полностью арендуем для проведения мероприятия) - пермакультурная конвергенция. Это обсуждение планов и проектов пермакультурного сообщества и презентация наработок для знакомой с пермакультурой аудитории. Более интерактивный формат, 45 мин или 90 мин презентации.

* 16 мая - дополнительный день конвергенции - менее формальное и еще более интерактивное общение, вероятно в пабе или в парке. Для совместной работы над проектами и решение проблем (открытое пространство).

Больше здесь.

В-четвертых, перед фестивалем будут

экскурсии

* 10 - 13 мая - во Львове и вблизи - вермиферма, козья молочная ферма, энергосберегающие теплицы, органическая ферма мясного скота, Музей народной архитектуры и быта во Львове. Шевченковский гай.

Также можно просто поволонтериты и поучиться строительству, там же будут делать урбан-сад - мечта каждого города!

В-пятых, асоциация продолжает обучать желающих. В ближайшее время будет два курса. Первый (перед ЭкоФестом, 5-9 мая; вообще можно получить максимум, соединив курс + экскурсии + конференцию + конвергенцию + фестиваль, оно все хорошо укладывается по датам) рассчитан на тех, кто уже близок с пермакультурой, и желает перейти от хобби к бизнесу вместе с ней. Подробности ищите здесь. И практическая часть курса для начинающих (теоретическая - в виде вебинаров) - близ Диканьки 25-31 июля.

Кому интересно - пишите сюда или на сайт асоциации!

 

 

One thought on “Пермакультура у Львові

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *