Передноворічна велоподорож

Безповоротно обожнюю велосипед, ставлю для нього окрему мітку, бо вже трошки прогулянок назбиралося. Ось ця виділяється тим, що була за кілька днів до нового року, ще в кінці грудня ніколи не їздили. Тепло, сухо…
велоподорож

велоподорож

«Котики» зібралися розпускатися, ожина повністю зелена…
ліс у грудні

 

ожина

Дубові посадки готові до зими, вкриті ковдрами:
ліс у грудні

Ми планували викопати ше кілька сосонок для живоплоту (викопуємо виключно самосів у полі) і взяти гілок для новорічних букетів. А знайшли цілу сосну, хтось спочатку зрубав, а потім роздивився, і вона йому не підійшла. Так що у нас багато новорічних букетів, а залишки підуть на господарство.

Проїхали 15 км, тіло вже почало забувати велосипед, прийшлося нагадати.

-----------------------------------

Безвозвратно обожаю велосипед, ставлю ему метку, потому что немножко прогулок уже насобиралось. Вот эта выделяется тем, что была за несколько дней до нового года, еще в конце декабря никогда не ездили. Тепло, сухо ...

«Котики» собрались распускаться, ежевика полностью зеленая ... Дубовые посадки готовы к зиме, покрытые одеялами.

Мы планировали выкопать ещё несколько сосенок для живой изгороди (выкапываем исключительно самосев в поле) и взять ветвей для новогодних букетов. А нашли целую сосну, кто-то сначала срубил, а затем разглядел, и она ему не подошла. Так что у нас много новогодних букетов, а остатки пойдут на хозяйство.

Проехали 15 км, тело уже начало забывать велосипед, пришлось напомнить.

One thought on “Передноворічна велоподорож

  1. О так, тіло забуває дуже швидко,тому тренування вже давно розпочато (на каріматі). Кличте на весняні велосипедні прогулянки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *