Осінній бал

осінній балВ нашому місті був бал! Осінній. (Наскільки я знаю, спочатку була думка зробити Хеллоувін, але не всім це сподобалось… Ну, ви в курсі, як то буває.) Пропонувалось одягнути карнавальні костюми і прийти повеселитись та підтримати «Світ для дітей».В нас, доречі, більшість святкових подій відбувається в тісному зв’язку з цими людьми, просто уже асоціація стійка – вони і позитив.

Так от, квиточки ми придбали заздалегідь (гарно дуже оформлені), малюнки на конкурс намалювали і здали,
осінній бал

костюми придумали. Катруся була Осіння Квітка, а Міша – Шерлок Холмс))).
осінній бал

Йшли на свято зі знанням, що завершим там свої карнавальні образи аквагримом. Пані Люба нас не розчарувала і на цей раз:
осінній бал

осінній бал

Перш за все нас зустріла муууузика! Жива скрипка, ще й так майстерно, ах!.. Гарно вбране приміщення, оці навіть такі милі дрібнички, мімі!
осінній бал

осінній бал

осінній бал

осінній бал

Працював ярмарок хендмейду, це просто свято очам і животу, бо там і смаколики, і іграшки, і прикраси, реально хотілося все))))). Далі був концерт. Потім вимріяний мк з розпису пряників (якось Катрусьці пощастило вже на такому побувати, отут я писала). Тоді – забави з Романом, якого ми пам’ятаємо давно як клоуна Вєню)))). Тепер ми знаємо, у кого треба питати рецепт розчину для бульбашок (Вже є! Склад: гліцерин 25 г цукор 2 ч.л., рідина для миття посуду 2 ст.л., вода 150 г; приготування: виливаємо в чашку гліцерин, додаємо цукор, розбавляємо суміш водою. Тепер слід все перемішати.)! І вишенька на торті для доньки – нагорода за малюнок, це справжнє щастя!
осінній бал

осінній бал

осінній бал

осінній бал

Дуже дякуємо організаторам за свято, бажаємо гарних підсумків (хто не знає – ця подія мала на меті збір коштів для ГО), задоволення від роботи і бажання робити ще!

================

В нашем городе был бал! Осенний. (Насколько я знаю, сначала была мысль сделать Хэллоуин, но не всем это понравилось ... Ну, вы в курсе, как это бывает.) Предлагалось одеть карнавальные костюмы и прийти повеселиться и поддержать «Мир для детей» . У нас, кстати, большинство праздничных событий происходит в тесной связи с этими людьми, просто уже ассоциация стойкая - они и позитив.

Так вот, билетики мы приобрели заранее (хорошо очень оформлены), рисунки на конкурс нарисовали и сдали,  костюмы придумали. Катя была Осенним Цветком, а Миша - Шерлоком Холмсом))). Шли на праздник со знанием, что завершим там свои карнавальные образы аквагримом. Пани Люба не разочаровала и на этот раз.

Прежде всего нас встретила муууузика! Живая скрипка, еще и так мастерски, ах! .. Хорошо оформленное помещение, эти даже такие милые безделушки, мими!

Работал ярмарка хендмейда, это просто праздник глазам и живота, там и вкусности, и игрушки, и украшения, реально хотелось все))))). Далее был концерт. Затем вымечтаный мк по росписи пряников (Катруське повезло уже на таком побывать, тут я писала). Тогда - забавы с Романом, которого мы помним давно как клоуна Веню)))). Теперь мы знаем, у кого надо спрашивать рецепт раствора для пузырей (Уже есть! Состав: глицерин 25 г, сахар 2 ч.л., жидкость для мытья посуды 2 ст.л., вода 150 г; приготовление: выливаем в чашку глицерин, добавляем сахар, разбавляем смесь водой. Теперь следует все перемешать.)! И вишенка на торте для дочери - награда за рисунок, это настоящее счастье!

Большое спасибо организаторам за праздник, желаем хороших итогов (кто не знает - это событие имело целью сбор средств для ОО), удовольствие от работы и желание делать еще!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *