Несподівані грядки для суниці

суниця Обіцяла показати, що мені придумалося для суниць. А в мене просто несподівано виявилася непотрібною опалубка для пісочниці, піску там давно нема, всі обходять лише, то ми і забрали її звідтам. Я поставила її в саду, дно заклала картоном, наверх – землю з котловану для рододендронів. Така собі висока грядка вийшла. Туди і посадила суницю. Потім покосила садок, і тією травою замульчувала. (На фото ще без мульчі.)

Суниць, доречі, було досить багато, як і викопаної землі, то я заклала картоном ще й місце під виноградом і далі все так само з суницею, тільки замість дерев’яної опалубки була солома.

суниця

А ще у нас суниця навколо дерев поселилась.

суниця

Пройшло два місяці – політ нормальний)))).  Зілля не проросло поки, суниця жива, наскільки можна було взагалі витримати таку спеку і безводдя, яке у нас було у червні-липні і погубило багато посівів…

-------------------------

Обещала показать, что мне придумалось для земляники. А у меня просто неожиданно оказалась ненужной опалубка для песочницы, песка там давно нет, все обходят только, так мы и забрали ее оттуда. Я поставила ее в саду, дно заложила картоном, поверх - землю из котлована для рододендронов. Такая высокая грядка вышла. Туда и посадила землянику. Затем покосила сад, и той травой замульчевала. (На фото еще без мульчи.)

Земляники, кстати, было довольно много, как и выкопанной земли, так что я заложила картоном еще и место под виноградом и дальше все так же с земляникой, только вместо деревянной опалубки была солома.

А еще у нас земляника вокруг деревьев поселилась.

Прошло два месяца - полет нормальный)))). Сорняки не проросли пока, земляника жива, насколько можно было вообще выдержать такую ​​жару и безводье, которое у нас было в июне-июле и погубило много посевов ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *