Мотузка з пляшки

мотузка з пет-пляшкиА що у мене є! Мій гарний знайомий Ладомир прислав мені станочок, яким можна нарізати пластикову пляшку на мотузку!

Винахід дуже простий, компактний, його автор надає всі схеми та інструкції по використанню, а для зовсім лінивих таких як я навіть зробить і вишле за манюньку суму готовий виріб.

Користь від цього очевидна: і мотузку маємо, і пляшка йде не в смітник, а на діло.

Нарізати дуже просто: відрізати фігурне дно, зачепити край пляшки за ніж станочка, прокрутити, щоб краєчок шнура утворився, а тоді просто тягнути за нього, підтримуючи пляшку.

мотужка з ПЕТ-пляшки

Отут ще станок ближче:

мотузка з ПЕТ-пляшки

Там, доречі, можна навіть регулювати товщину шнура.

Сфера використання пластикової мотузки досить велика. В Ладомира на фото я бачила полиці, зроблені з її допомогою, гойдалки, взагалі різні кріплення… Я особисто підв’язала нею зараз високі хризантеми і горіх.

Кому цікаво – пишіть тут внизу в коментарях, вишлю всі координати.

--------------------------

А что у меня есть! Мой хороший знакомый Ладомир прислал мне станочек, которым можно нарезать пластиковую бутылку на шнур!

Изобретение очень простое, компактное, автор предоставляет все схемы и инструкции по использованию, а для совсем ленивых как я даже сделает и вышлет за малюсенькую сумму готовое изделие.

Польза от этого очевидна: и шнур у нас есть, и бутылка идет не в помойку, а на дело.

Нарезать очень просто: отрезать фигурное дно, зацепить край бутылки за нож станочка, прокрутить, чтобы краешек шнура образовался, а тогда просто тянуть его, поддерживая бутылку.

Тут еще станок ближе.

Там, кстати, можно даже регулировать толщину шнура.

Сфера использования пластикового шнура достаточно велика. У Ладомира на фото я видела полки, сделанные с его помощью, качели, вообще разные крепления ... Я лично подвязала им сейчас высокие хризантемы и орех.

Кому интересно - пишите здесь внизу в комментариях, вышлю все координаты.

 

 

2 thoughts on “Мотузка з пляшки

  1. Оксаночко, а можна мені координати Ладомира? Дуже зацікавив цей станочок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *