Магнолія Суланжа

Магнолія Суланжа – одна із найпомітніших і вражаючих магнолій. Її квіти досягають 25 см в діаметрі. Росте кущем або деревом, морозостійка. Річний приріст може складати 20-30 см.

З огляду на розмір квіток таку красуню радять висаджувати окремо на газоні або на фоні зелені, наприклад – хвойних. Місце повинно бути дещо притіненим. В перші роки можна зробити огорожу з агроволокна, щоб їй було затишніше. Контролюйте полив магнолії, поки рослинка не відростила довші корені – вона не може добути воду з глибин. Навколо стовбура грунт не копати, а навпаки прикривати скошеною травою, хвоєю, одним словом - мульчуйте.

Початок цвітіння магнолії Суланжа дуже залежить від умов життя. Він може настати і в 5-річному віці, а може відтягнутись і до 10 року. Що поробиш – екзот. Спочатку будуть поодинокі квіти, а з роками цвіт стане ряснішим і тривалішим, аж до 30 днів.

Щоб приблизити вік цвітіння, крім безвітряного притіненого місця і достатньої вологості важливий грунт: він має бути пухким, легким. Для посадки краще викопати велику яму і заповнити її сумішшю листя, піску, торфу і землі. І вже потім зробити лунку потрібного розміру, акуратно поставити туди пакет з рослинкою, розрізати його збоку і витягнути, залишивши грунт з контейнера цілим.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *