Літо взимку

Закінчуємо роботи на хуторі, врожаї зібрані, грядки вкриті, дерева від зайців сховані… Живемо уже в місті. А була така спека цьогоріч, що домашні квіти погинули, підвіконня такі білі і пусті. Та ненадовго, бо від сьогодні там стоять горщики з багатством.
Базилік
Базилік. Пахне від дотику, ааа, чудо якесь! На цей сезон мала шикарне польське насіння, розсада була просто королівська. Але ж дощів не було… То вони просто сиділи куцими кущиками все літо. Продовжила їм життя, забравши додому.
м'ята
М’ята. Маю наразі 3 види, в горщик взяла два (третій ще не розрісся достатньо). Побачу, чи можливо вдома виростити у вазоні, це ж хочеться, щоб вона була гарним кущиком, а не патикою високою. Спробую стригти низько, може справді буде кущитися, як я хочу?

розмарин
Розмарин. Купила у розсаднику, він майже не виріс за літо. Добре, що вижив. Не зимує, забрала без питань. Гарний і пааахне! Я, правда, ще не знаю, куди його вживати, м’яса не готую, почитати треба.
Петрушка кучерява
Петрушка кучерява. Корінці довгуваті, можуть закапризити у горщику. Але експеримент проведу.
А ще посію, як і минулого року, зелені всякої: руколу, салати…
----------------
Заканчиваем работы на хуторе, урожаи собраны, грядки укрыты, дерева от зайцев спрятаны ... Живем уже в городе. А была такая жара в этом году, что домашние цветы пропали, подоконники такие белые и пустые. Но ненадолго, потому что с сегодняшнего дня там стоят горшки с богатством.
Базилик. Пахнет от прикосновения, ааа, чудо какое-то! На этот сезон были шикарные польские семена, рассада вышла просто королевская. Но дождей не было ... Так они просто сидели куцыми кустами все лето. Продолжила им жизнь, забрав домой.
Мята. Есть пока 3 вида, в горшок взяла два (третий еще не разросся достаточно). Увижу, возможно дома вырастить в горшке, это же хочется, чтобы она была хорошим кустиком, а не палкой высокой. Попробую стричь низко, может действительно будет куститься, как я хочу?
Розмарин. Купила в питомнике, он почти не вырос за лето. Хорошо, что выжил. Не зимующий, забрала без вопросов. Красивый и пааахнет! Я, правда, еще не знаю, куда его употреблять, мяса не готовлю, почитать надо.
Петрушка кудрявая. Корешки длинноваты, могут закапризиты в горшке. Но эксперимент проведу.
А еще посею, как и в прошлом году, зелень всякую: руколу, салаты ...

4 thoughts on “Літо взимку

  1. Петрушку я пересадила в землю. І селеру теж. А ще мені подарували базилік саме кімнатний. Обов`язково поділюсь.

    • В землю — це в грядку? Я в горщик спробую, то на фото ще підготовка, ну і для демонстрації величини коренів.

  2. Ммм, розмарин, отак у горшику на підвіконні, теж мрію)) Виявляється з нього як лікарської рослини навідь настійки роблять, а в нас він до риби і салатів чудово йде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *