Кровохльобка

кровохльобкаНазва, можливо, і не дуже приваблива, але це лікарська рослина насамперед, тому зрозуміло, що впливає на кровоносну систему людини. Але про лікувальні її властивості згодом.

Кровохльобка лікарська (Sanguisorba officinalis)  – багаторічна рослина з міцним коренем, ніжним ажурним листям і квітами-китицями. Висота молодої рослини до півметра. Невибаглива до вологості, грунту і освітлення.

Розмножується насінням і частково діленням куща. Але часто при діленні корінь пошкоджується.

У народній медицині корінь кровохльобки використовується як кровоспинний засіб. В кавказькій кухні використовують листя кровохльобки, яке має огірковий запах.

Для мене найбільша цінність цієї рослини полягає у тому, що вона є у списку удольфійського квітника, вона входить в зиму в досить привабливому вигляді. Сумісна з лілейниками, астильбами, хостами та іншими рослинами зі списку Удольфа.

Продається.

--------------------------------

Название, возможно, и не очень привлекательное, но это лекарственное растение, поэтому понятно, что оно влияет на кровеносную систему человека. Но о лечебных ее свойства позже.

Кровохлёбка лекарственная (Sanguisorba officinalis) - многолетнее растение с крепким корнем, нежной ажурной листвой и цветами-кисточками. Высота молодого растения до полуметра. Неприхотлива к влажности, почве и освещению.

Размножается семенами и частично делением куста. Но часто при делении корень повреждается.

В народной медицине корень кровохлёбки используется как кровоостанавливающее средство. В кавказской кухне идут в ход листья кровохлёбки, которые имеют огуречный запах.

Для меня самая большая ценность этого растения заключается в том, что она есть в списке удольфианского цветника, она входит в зиму в довольно привлекательном виде. Совместима с лилейниками, астильбами, хостами и другими растениями из списка Удольфа.

Продается.

2 thoughts on “Кровохльобка

  1. У мене пропозиція — 29.04 0 17.00 відбудеться семінар по лікарським рослинам на городі. Запрошую зробити оголошення по всіх скарбах (лікарських) які маєш і можеш запропонувати клубникам.

    • Оце так! Чомусь не бачила цього коментаря до сьогоднішнього дня… Дивина, щось із сайтом було…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *