Київ червневий: Позняки, океанаріум і Ліна

океанаріумПерша частина.

Продовження.

А далі було вибране досить дивне місце для екскурсії – район Позняки))). Дивне – це я до того, що коли питала в киян, що цікавого там є, то вони сміялися. Але у мене там було аж кілька справ, тому ми поїхали. Одну справу швиденько провернули і направилися до іншої, а саме на кавування в гарній компанії, яка могла скластися лише на Позняках – от цим те місце і хороше, що там можна побалакать зі Светою і Надею!

Потім був океанаріум. Ми рекламу бачили в метро, і тут Надя нас запросила. Катя моя капризила, кривилася, що не хоче, але в першому ж залі батарейки включилися на повну міць, очі сяяли, діти бігали і наввипередки показували-розказували цікавих персонажів. І там справді було на що подивитися. Окремо мене вразили чи то рослини, чи то такі морські жителі, але то було таке яскраве и неймовірне по формам!

океанаріум

океанаріум

океанаріум

Окремо виділялися морські орли. Вони тілом дуже схожі зі скатами, а головою одночасно на сома і кажана)))). Плавали у відкритому басейні, плескали одним «крилечком» по краю.

Із смішного привабили отакі молюски.

океанаріум

І смішні хробаки, які вигулькували з піску і знов ховалися.

океанаріум

Побач я таке в мультику – ні хвилини б не сумнівалася, що то видуманий персонаж!

А вже риб строкатих і різних по формі і розміру – дивитись-не передивитись! Варто сходити – мій вердикт.

Ще зараз у Києві проходить виставка робіт кількох художників на Ярославовім Валу, 7, у будинку актора. І з гордістю хвалюся, що одна з майстрів – моя знайома Ліна Бекетова (страшно деру носа і пишаюся). Тому ми її відвідали, отримали задоволення від спілкування, огляду картин, домовилися про завтрашню форумівку навіть. А, ще там можна придбати російськомовну книжку з казковою історією, ілюстратором якої також є Ліна!

Насамкінець прогулялися біля Золотих воріт, а вже вдома помріяли біля вечірнього ставка, поспостерігали за качечками і чайками, послухали жаб)))).

Продовження буде.

-----------------

Первая часть.

Продолжение.

А дальше было выбрано довольно странное место для экскурсии - район Позняки))). Єто я к тому, что когда спрашивала у киевлян, что интересного там есть, то они смеялись. Но у меня там было несколько дел, поэтому мы поехали. Одно дело быстренько провернули и направились к другому, а именно на кофе в хорошей компании, которая могла сложиться только на Позняках - вот этим место и хорошее, что там можно поговорить со Светой и Надей!

Затем был Океанариум. Мы рекламу видели в метро, ​​и тут Надя нас пригласила. Катя моя капризила, морщилась, что не хочет, но в первом же зале батарейки включились на полную мощь, глаза сияли, дети бегали и наперегонки показывали-рассказывали интересных персонажей. И там действительно было на что посмотреть. Отдельно меня поразили то ли растения, то ли такие морские жители, но это было такое яркое и невероятное по формам!

Отдельно выделялись морские орлы. Они телом очень схожи со скатами, а головой одновременно на сома и летучую мышь)))). Плавали в открытом бассейне, хлопали одним «крылышком» по краю.

Из смешного привлекли этакие молюски. И черви, которые выскакивали из песка и снова прятались.

Посмотри я такое в мультике - ни минуты бы не сомневалась, что это выдуманный персонаж!

А уже рыб пестрых и различных по форме и размеру - смотреть -не пересмотреть! Стоит сходить - мой вердикт.

Еще сейчас в Киеве проходит выставка работ нескольких художников на Ярославовом Валу, 7, в доме актера. И с гордостью хвастаюсь, что одна из мастеров - моя знакомая Лина Бекетова (страшно задираю нос и горжусь). Поэтому мы ее посетили, получили удовольствие от общения, осмотра картин, договорились о завтрашней форумивку даже. А еще там можно приобрести русскоязычную книгу со сказочной историей, иллюстратором которой также является Лина!

Наконец прогулялись у Золотых ворот, а уже дома помечтали у вечернего пруда, понаблюдали за утками и чайками, послушали лягушек)))).

Продолжение следует.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *