Громадська організація «Світ для дітей»

світ для дітей Діяльність організації направлена на соціально-правовий захист дітей з особливими потребами.Так, нарешті у нашому місті. Навіть складно уявити, як у нас їм вдалося відкритися, з нашими-то «щедрими» керівниками.

А на днях у фб оголошення, що запрошують гостей на посиденьки і розмови. Така удача, бо серед наших гонок по гурткам цей час вписався, ще й гурток був поряд, після якого ми й пішли в зазначене місце. Йшла з метою послухати, чим можу бути корисна. Дітей планувала нейтралізувати їжею. Хі-хі.

Завели нас в кімнату, а там свято! Всі такі нарядні, посміхаються, діти в ігровому центрі бігають, навколо стоять мольберти і стіл сервірований так, що діти мої не знали, куди бігти спершу. Представник організації Олена сказала пару слів і запросила бажаючих стати до мольбертів і з підказками художниці намалювати картину з Ейфелевою вежею. По-перше, я знов не вмію малювати, по-друге, то ж розмальовка, ото як я і її зіпсую, то буде сумно і шкода. Але ні, я потрапила в ту сімку, дали пензля, палітру і фарби. І за цю годину (чи дві? Три? Час згубився) я зрозуміла, які ті художники геніальні! Бо без підказок я б зроду не розмалювала ті контури так, як треба. А виявилося, що варто знати ази: спочатку малюються крупні деталі, в моєму випадку то було небо, потім асфальт… Коротше, маю тепер шедевральний Париж, а тільки недавно казала, що хочу туди поїхати))))). Якось, видно, недотягнула з замовленням всесвіту)))), але так теж подобається.
Малюнок акрилом
За малюванням забула за все на світі, діти настрибалися, наїлися, також малювали свої картини дитячі. Так що нейтралізована була я, а якщо пам’ятаєте, планувала так подіяти на дітей.

Вдома ще було купа мови про все, і про малювання, і про діток з особливими потребами… Наші діти багато не знають, не усвідомлюють. Та хіба ж тільки діти? Справді, у нас немає плавних спусків з бордюр на вулицях, пандусів до магазинів. От ця мова жестів, ну чудово, що вона є, може варто було б навчити її всіх? Це ж легше, ніж англійська?

Дуже вдячні організаторам за таку несподівану терапію, за незвичайне інформування про себе, це все спонукало мене пролистати багато сторінок інтернету, подумати про всіх вас як про таку міцну загартовану сім’ю... Дуже-дуже хочеться допомогти, бути корисними, думаю над різними ідеями. Ті ж курси мови жестів. І живий куточок діткам організувати, не знаю, як там собаки-коти, але рибки, равлики, пташечка якась… А ще можна пошукати пустир і посадити там сад, кожній дитині по деревцю, щоб відвідували і опікувалися. І саджанці можна не купувати в розсадниках, є у передмісті багато сіянців. О, навіть в місті є, на днях йшла і відмітила, що тут можна беріз накопати, вони там насіялися безнадійно густо: двір між котельнею теплокомуненерго, і малосімейкою, де «Нові крила». А?
Приєднуйтеся!
Світ для дітей
--------------------------------
Деятельность организации направлена на социально-правовую защиту детей с особыми потребностями.Да, наконец в нашем городе. Даже сложно представить, как у нас им удалось открыться, с нашими-то «щедрыми» руководителями.
А на днях в фб объявление, приглашающее в гости на посиделки и разговоры. Такая удача, потому что среди наших гонок по кружкам это время вписалось, еще и кружок был рядом, после которого мы и пошли в указанное место. Шла с целью послушать, чем могу быть полезна. Детей планировала нейтрализовать пищей. Хи-хи.
Завели нас в комнату, а там праздник! Все такие нарядные, улыбаются, дети в игровом центре бегают, вокруг стоят мольберты и стол сервирован так, что дети мои не знали, куда бежать сначала. Представитель организации Елена сказала пару слов и пригласила желающих стать к мольбертам и с подсказками художницы нарисовать картину с Эйфелевой башней. Во-первых, я вновь не умею рисовать, во-вторых, это же раскраска, вот как я и ее испорчу, то будет грустно и жалко. Но нет, я попала в ту семерку, дали кисти, палитру и краски. И за этот час (или два? Три? Время потерялося) я поняла, какие художники гениальные! Потому что без подсказок я бы в жизни не разрисовала эти контуры так, как надо. А оказалось, что стоит знать азы: сначала рисуются крупные детали, в моем случае это было небо, потом асфальт ... Короче, есть теперь шедевральный Париж, а только недавно говорила, что хочу туда поехать))))). То, видно, недотянула с заказом вселенной)))), но так тоже неплохо.
За рисованием забыла все на свете, дети наспрыгались, наелись, также рисовали свои картины детские. Так что нейтрализована была я, а если помните, планировала так подействовать на детей.
Дома еще было куча разговоров обо всём, и о рисовании, и о детях с особыми потребностями ... Наши дети много не знают, не понимают. Разве только дети? Действительно, у нас нет плавных спусков с бордюров на улицах, пандусов в магазины. Вот этот язык жестов, это же чудесно, что он есть, может стоило бы научиться всем? Это же легче, чем английский?
Очень благодарны организаторам за такую неожиданную терапию, за необычное информирование о себе, это все побудило меня пролистать много страниц интернета, подумать о всех вас как о такой прочной закаленной семье ... Очень-очень хочется помочь, быть полезными, думаю над различными идеями. Те же курсы языка жестов. И живой уголок детям организовать, не знаю, как там собаки-кошки, но рыбки, улитки, птичка какая-то ... А еще можно поискать пустырь и посадить там сад, каждому ребенку по деревцу, чтобы приходили и ухаживали. И саженцы можно не покупать в питомниках, в пригороде много сеянцев. О, даже в городе есть, на днях шла и отметила, что здесь можно берез накопать, они там насеялися безнадежно густо: двор между котельной теплокоммунэнерго, и малосемейки, где «Новые крылья». А?
Присоединяйтесь!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *