Еустома?

еустомаСьогодні була на базарі (а базар славиться лохотронами, треба розповісти одну історію про гліцинію при нагоді), дивлюся – продають якісь корінці, що схожі на жоржини, але фото біля них трояндові. Питаю, кажуть – ірландська троянда. Зимує, всі-діла. Хм, вперше чую і бачу. Пішла в тінь (в нас така весна, аж літо!), полізла з телефону в інтернет, а він каже, що то еустома (друга назва - лізіантус). І не зимує.

Але ціна 15 грн за корчик досить переконлива, щоб таки купити і перевірити. То ж маю тепер 7 корінців невідомо чого, думаю, що частину залишу зимувати, а кілька штук в горщики на зиму заберу, хоча там також нюанси, треба, щоб рослина взимку була в середовищі з температурою 15*С, а такого місця я не маю…

Вперше з еустомою я познайомилась в квітковому магазині, її додають до букетів і цінують за довге життя у вазі. Зацікавилась, навіть насіння знайшла. Дороге, доречі. І не вийшло нічого з посівів. Тому варіант з готовим корінням цікавий однозначно.

Еустома кущиться, кажуть, що на одній рослині може бути до 30-40 квіток. І цвіте з липня по вересень. Спокусливо))))).

Може хто має досвід з нею? Про свій буду повідомляти протягом року.

------------------------------

Сегодня была на базаре (а базар славится лохотронами, надо рассказать одну историю о глицинии при случае), смотрю - продают какие-то корешки, похожие на георгины, но фото возле них роз. Спрашиваю, говорят - ирландская роза. Зимует, все-дела. Хм, впервые слышу и вижу. Ушла в тень (у нас такая весна, вплоть лето!), Полезла с телефона в интернет, а он говорит, что это эустома (второе название - лизиантус). И не зимует.

Но цена 15 грн за корешок достаточно убедительна, чтобы все-таки купить и проверить. Так у меня теперь 7 корешков неизвестно чего, думаю, что часть оставлю зимовать, а несколько штук в горшки на зиму заберу, хотя там также нюансы, нужно, чтобы растение зимой было в среде с температурой 15 ° С, а такого места у меня нет ...

Впервые с эустомой я познакомилась в цветочном магазине, ее добавляют к букетам и ценят за долгую жизнь в вазе. Заинтересовалась, даже семена нашла. Дорогие, кстати. И не получилось ничего из посевов. Поэтому вариант с готовыми корнями интересный однозначно.

Эустома кустится, говорят, что на одном растении может быть до 30-40 цветков. И цветет с июля по сентябрь. Соблазнительно))))).

Кто имеет опыт с ней? О своем буду сообщать в течение года.

 

3 thoughts on “Еустома?

  1. Я буду першим у тебе покупцем. Я бачила корчики з паростками, значить є надія, що живі. На фото квіти були дуже гарні. Я потім шкодувала, що минула.

  2. А я купила цих корінців 5 штук, і росте в мене це ЩОСЬ, листям дуже схоже на лілійник. Жду. Може ж, якось зацвіте.

    • Доречі так, воно зараз вилізло і дуже схоже на лілейник листям… В еустоми вроді не таке листя мало б бути…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *