Є питання?

Якщо Ви вперше на моєму сайті, то, можливо, Вам незвичний його зовнішній вигляд, і Ви загубилися. Це, до речі, не обов'язково ваша вина, я - новачок в сайтотриманні, багато чого тут і сама не знаю, роблю помилки. Загалом, щоб якось допомогти розібратися - пишу таку шпаргалку.

Всі статті розміщені в порядку зростання дати, тобто найсвіжіша - в самому верху. Щоб гортати статті по порядку, внизу тиснемо на слово « Older posts». Так можна дістатися до самої першої, якщо запастися терпінням.

Якщо ви знаєте назву статті, яку шукаєте, або хочете знайти текст, де є певне слово - шукаємо вгорі праворуч табличку «пошук» і вводимо туди шукане. Наприклад, набираємо слово «сидерати» і отримуємо перелік статей з цим терміном. Якщо статей багато, то вони не поміщаються на одну сторінку, і тоді знову користуємося словом внизу « Older posts», воно нас приведе на наступну сторінку переліку.

З правого боку сторінки сайту є розділи. Зупинюся на них.

Рубрики. Тут статті згруповані по різним темам, так теж можна відфільтрувати інформацію, натиснувши на цікаву для вас рубрику.

Корисна є і така штука, як свіжі коментарі. Час від часу відвідувачі перечитують мої старі статті та коментують їх. Це може бути дуже цікавим і корисним для інших, тому рекомендую звертати увагу і заглядати в ту статтю, яку коментують (для цього навести на неї мишкою і клікнути).

Також зверніть увагу на мітки. Це такі додаткові розділи в рубриках, які допоможуть вам знайти потрібний текст. Тисніть на слова, перевіряйте.

Ще в тексті статей часто можна бачити слова, виділені іншим кольором. Наведіть мишкою - це буде посилання, де знаходиться більш широка інформація, пов'язана з темою. Перевіряйте, можливо ви щось пропустили, є шанс дізнатися нове!

Тепер по кнопках соцмереж. Якщо ви хочете / можете мені допомогти в тому, щоб мене читали більше людей, а значить мій сайт стане більш популярним (а це в свою чергу:

а) принесе користь читачам, що знайшли корисну для себе інформацію;

б) допоможе заробити рукодільницям, що виставляють свої роботи тут на сайті в інтернет-магазині;

в) колись у майбутньому допоможе заробляти мені, коли я буду до цього готова, так як для цього треба наростити аудиторію користувачів),

то це зробити дуже просто! Після кожної статті є кнопочки з буквами. Тисніть, буду вдячна!

 

Якщо у вас виникли до мене питання, пропозиції - пишіть.

-----------------

Если Вы впервые на моём сайте, то, возможно, Вам непривычен его внешний вид, и Вы потерялись. Это, к стати, не обязательно ваша вина, я – новичек в сайтодержании, многого здесь и сама не знаю, делаю ошибки. В общем, чтоб как-то помочь разобраться – пишу такую шпаргалку.

Все статьи размещены в порядке возрастания даты, т.е. самая свежая – в самом верху. Чтобы листать статьи по порядку, внизу жмём на слово « Older posts». Так можно добраться до самой первой, если запастись терпением.

Если вы знаете название статьи, которую ищете, или хотите найти текст, где есть определённое слово – ищем вверху справа нарисованную деревянную табличку «поиск» и вводим туда искомое.  Например, набираем слово «сидераты» и получаем перечень статей с этим термином. Если статей много, то они не помещаются на одну страницу, и тогда снова пользуемся словом внизу « Older posts», оно нас приведёт на следующую страницу перечня.

С правой стороны страницы сайта есть разделы. Остановлюсь на них.

Рубрики. Здесь статьи сгруппированы по разным темам, так тоже можно отфильтровать информацию, нажав на интересующую вас рубрику.

Полезная является и такая штука, как свежие комментарии. Время от времени посетители перечитывают мои старые статьи и комментируют их. Это может быть очень интересным и полезным для других, поэтому рекомендую обращать внимание и заглядывать в комментируемую статью (для этого навести на неё мышкой и кликнуть).

Также обратите внимание на метки. Это такие дополнительные разделы в рубриках, которые помогут вам найти нужный текст. Жмите на слова, проверяйте.

Ещё в тексте статей часто можно видеть слова, выделенные другим цветом. Наведите мышкой – это будет ссылка, где находится более широкая информация, связанная с темой. Проверяйте, возможно вы что-то пропустили ,есть шанс узнать новое!

Теперь о кнопках соцсетей. Если вы хотите/можете мне помочь в том, чтобы меня читали больше людей, а значит мой сайт станет более популярным (а это в свою очередь:

а) принесёт пользу читателям, нашедшим полезную для себя информацию;

б) поможет заработать рукодельницам, выставляющим свои работы здесь на сайте в интернет-магазине;

в)когда-то в будущем поможет зарабатывать мне, когда я буду к этому готова, так как для этого надо нарастить аудиторию пользователей),

то это сделать очень просто! После каждой статьи есть кнопочки с буквами. Жмите, буду благодарна!

 

Если у вас возникли ко мне вопросы, предложения - пишите:

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Тема

Сообщение

captcha