Домашня косметика з нашого міста

домашня косметикаНещодавно я розповідала про свої напрацювання у домашній косметиці, звідки стає зрозуміло, що до мене притягується інформація подібного роду, як от і про Дарію я розповідала. На черзі нове відкриття – дівчина з мого міста! Посилання на її блог ви знайдете праворуч під заголовком «Дружні проекти». Самі прочитаєте про її продукцію, почудуєтеся казковими фото. А я похвастаюся тим, чим уже володію з цього.

Перш за все маю тепер таке воскове сердечко-саше з лавандою. З ЛАВАНДОЮ, чуєте! Не розумію, що ті коти у валер’янці знайшли, коли є лаванда?.. Обожнюю! На фото це саше найтемнішого кольору. Опис його знайдете на сайті Олі. Ага, доречі, його можна повісити в автомобіль замість отого смердючого деревця!

Другий скарб – мило в формі ялинки з козячим молоком, дуже ніжний оксамитовий запах. Якраз мое перше милко від Дарини закінчується, то спробую це.

І ще один незнайомий мені раніше засіб домашньої косметики, але такий логічний, добре, що його придумали! Це масляна плиточка з ароматичними олійками, яку треба просто потримати в руках, а потім помастити собі щось, обвітрені руки, наприклад, чи пошерхлі лікті. Я весь день ходила вдихала той запах, таке чудо! На сайті також є опис цих плиточок, почитайте.

Тепер я хочу придбати крем (лавандовий, ага), шоколадний бальзам і рожеву воду. Хвалитися потім, коли сподобається?

Доречі, нововолинцям нагадую, що автор цієї косметики з нашого міста, це зручно для покупок, і дуже правильно підтримати своїх!

-----------------------------------

Недавно я рассказывала о своих наработках в домашней косметике, откуда становится понятно, что ко мне притягивается информация подобного рода, вот и о Дарии я рассказывала. На очереди новое открытие - девушка из моего города! Ссылку на ее блог вы найдете справа под заголовком «Дружеские проекты». Сами прочитаете о его продукции, подивитесь сказочными фото. А я похвастаюсь тем, чем уже владею из этого.

Прежде всего у меня есть теперь такое восковое сердце-саше с лавандой. ЛАВАНДОЙ, слышите! Не понимаю, что те коты в валерьянке нашли, когда есть лаванда? .. Обожаю! На фото это саше темного цвета. Описание его найдете на сайте Оли. Ага, кстати, его можно повесить в автомобиль вместо того вонючего деревца!

Второй клад - мыло в форме елки с козьим молоком, очень нежный бархатный запах. Как раз моё первое мыльце от Дарьи заканчивается, вот попробую это.

И еще одно незнакомое мне ранее средство домашней косметики, но такое логичное, хорошо, что его придумали! Это масляная плиточка с ароматическими маслами, которую надо просто подержать в руках, а затем смазать себе что-то, обветренные руки, например, или шершавые локти. Я весь день ходила вдыхала этот запах, такое чудо! На сайте также есть описание этих плиточек, почитайте.

Теперь я хочу приобрести крем (лавандовый, ага), шоколадный бальзам и розовую воду. Хвастаться потом, когда понравится?

Кстати, нововолынцам напоминаю, что автор этой косметики из нашего города, это удобно для покупок, и очень правильно поддержать своих!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *