Дієтичні вівсяні пряники

вівсяне печивоСучасні дієтологи і тренера фітнесу кажуть, що не треба мучити себе голодом, вистачить просто забрати з раціону цукор. Правда, не все так просто, варто уважно читати упаковки в магазині, бо цукор є в самих несподіваних продуктах. Радять зробити експеримент, піти на закупи і купити лише те, що не містить цукру. Буде складно. Зате корисно для організму, гаманця і навколишнього середовища, бо кожна некуплена пачка майонезу і т.п. – це зменшення сміття, яким стане упаковка після використання.

Так я про що)))). Знайшла ідеальний рецепт пряників без цукру і смачнючих при цьому. І бонус – робляться лівою п’яткою і швидко! Записуйте. (Порція маленька, пробна, можете мені вірити і сміливо множити на 2 чи 3).

Складники для дієтичних вівсяних пряників:

2 стиглих великих банани

1 склянка вівсяних пластівців довгого приготування

Далі за бажанням: родзинки, горіхи, соняшникове насіння ,кунжут, кориця, куркума і т.д.

Приготування дієтичних вівсяних пряників.

Банан подавити виделкою, додати пластівці і інші складові і перемішати.

Формувати прянички, випікати 20 хв при 180*С.

Смачного!

==============

Современные диетологи и тренера фитнеса говорят, что не надо мучить себя голодом, хватит просто забрать из рациона сахар. Правда, не все так просто, стоит внимательно читать упаковки в магазине, потому что сахар является в самых неожиданных продуктах. Советуют сделать эксперимент, пойти за покупками и купить только то, что не содержит сахара. Будет сложно. Зато полезно для организма, кошелька и окружающей среды, потому что каждая некупленные пачка майонеза и т.п. - это уменьшение мусора, которым станет упаковка после использования.

Так я о чем)))). Нашла идеальный рецепт пряников без сахара и вкуснейших при этом. И бонус - делаются левой пяткой и быстро! Записывайте. (Порция маленькая, пробная, можете мне верить и смело умножать на 2 или 3).

Составляющие для диетических овсяных пряников:

2 спелых крупных банан

1 стакан овсяных хлопьев долгого приготовления

Далее по желанию: изюм, орехи, семечки, кунжут, корица, куркума и т.д.

Приготовление диетических овсяных пряников.

Банан подавить вилкой, добавить хлопья и другие составляющие и перемешать.

Формировать прянички, выпекать 20 мин при 180 * С.

Приятного аппетита!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *