Челендж Zero Waste

Влипла в таку гарну історію, не можу не зафіксувати, хоча вже пройшло багато часу. Спільнота Zero Waste організувала в фейсбуці челендж “Екопобут – стиль життя”, і я була у ньому. Ніби нічого нового, просто хотіла поваритись в улюбленій атмосфері, підзарядитись (бо маю період, коли здається, що нікому моя робота непотрібна). Але атмосфера більш ніж чудова, купа знайомств, відкриттів, просто вау!

Моє найбільше відкриття, яке було чарівним пенделем нарешті перестати носити додому ті кляті мішечки – пошити торбинки. Не прості, бо прості є, і вони мене не торкають, а з органзи і атласу, такі гламурні і елегантські. Купую тепер крупи і фрукти лише в них. Продавці майже не протестують))). І навіть дехто має адекватну реакцію, тобто позитивну.

Ще на челенджі багато завдань і ідей по заміні косметики і побутової хімії з заводської на домашню. На днях робитиму зубну пасту з кокосового масла (зубний порошок у нас уже років 7 чи 8). І знайшла в Луцьку майстерню, де роблять натуральну косметику, в тому числі сонцезахисну олію, і можна прийти до них навіть зі своєю тарою! Це дуже круто, планую їх відвідати в найближчу поїздку. Хоча у мене і ближче є чудовий виробник, на сайті праворуч шукайте «дружні проекти» і заходьте подивитися, так купа скарбів (мій фаворит – сухий шампунь).

А ще купила зубні щітки з бамбуку, які розкладаються. Правда виявилися вони завеликі, незручні в користуванні.

Ой, до речі, прийшла посилка з цими щітками і сумно вразила, бо коробка була напхана пінопластом для щільності.

Думаю, то послуга Нової пошти була, але мені не сподобалась… А на противагу в той же день приїхало замовлення побутової техніки, яка була лише в своїй фабричній упаковці, навіть не обмотана плівкою. І всередині протиударна упаковка не з пінопласту, а з пресованого картону. Так що навколо склянки то напівповні, то напівпорожні))).

А після закінчення челенджу на мене посипався дощ із подарунків, який я назвала «торбинок для круп багато не буває».

=======================

Влипла в такую ​​хорошую историю, не могу не зафиксировать, хотя прошло уже много времени. Сообщество Zero Waste организовало в фейсбуке челлендж "Экобыт - стиль жизни", и я в нем. Вроде ничего нового, просто хотела повариться в любимой атмосфере, подзарядиться (потому что сейчас у меня период, когда кажется, что никому моя работа нужна). Но атмосфера более чем замечательная, куча знакомств, открытий, просто вау!

Моё главное открытие, которое было волшебным пенделем наконец перестать носить домой эти проклятые мешочки - сшить мешочки. Не простые, так как простые есть, и они меня не трогают. А из органзы и атласа, такие гламурные и элегантные. Покупаю теперь крупы и фрукты только в них. Продавцы почти не протестуют))). А некоторые и вовсе адекватно реагируют, т.е. позитивно.

На днях буду делать зубную пасту из кокосового масла (зубной порошок у нас уже лет 7 или 8). И нашла в Луцке мастерскую, где делают натуральную косметику, в том числе солнцезащитное масло, и можно прийти к ним даже со своей тарой! Это очень круто, планирую их посетить в ближайшую поездку. Хотя у меня и поближе есть хороший производитель, на сайте справа ищите «дружественные проекты» и заходите туда, там много сокровищ. Мой фаворит – сухой шампунь!

А еще купила зубные щетки из бамбука, которые разлагаются. Правда оказались крупноваты, неудобные в использовании. Ой, кстати, пришла посылка с этими щетками и грустно поразила, потому коробка была напичкана пенопластом для плотности. Думаю, это услуга Новой почты была, но мне не понравилась ... А в противовес в тот же день приехал заказ бытовой техники, которая была только в своей фабричной упаковке, даже не обмотана пленкой. И внутри противоударная упаковка не из пенопласта, а из прессованного картона. Так что вокруг стаканы то полуполные, то полупустые))).

А после окончания челенджа на меня посыпался дождь из подарков под названием «мешочков много не бывает».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *