Благодійний ярмарок

благодійний ярмарокЧудовий захід організували волонтери сусіднього з нами (18 км) міста з більш як тисячолітньою історією - Володимира-Волинського. У Слов’янському парку був благодійний ярмарок, аукціон, виставка зброї і військової техніки, концерт місцевих талантів.

Спочатку ми попрямували до солдатів. Хочу сказати, що я була великою пацифісткою, мій син не мав серед іграшок зброї і солдатиків. Але що поробиш, коли таке сталося в моїй країні… Перед столами зі зброєю я все одно розплакалася, але взяла себе в руки. Діти роздивлялися з цікавістю. Дуже приємні були військові, все показували, давали потримати зброю, відповідали на питання. Почула, як один із солдатів розповідав, що він з Одеської області, молодий і такий приємний в спілкуванні. Це дуже неправильно, що солдати мають чекати пожертвувань від людей, хоча це необхідно, така безвихідь зараз… Та хочу сказати, що з усіх пунктів ярмарку постояти біля військових було найзатишніше і найпозитивніше.

благодійний ярмарок IMG_6232

Приємною складовою благодійного ярмарку були страви з таких військових штук, назви яких я не знаю, то ж покажу:

благодійний ярмарок

Очевидно, що це така піч на колесах, в яку закладають дрова  варять їжу. Каструлі у них дуже оригінальні, як лежачі каністри. З них нам наливали глінтвейн та юшку:
благодійний ярмарок

Дякую військовим, було дуже смачно!

Також ми не минули  кулешу в величезному казані. А ще були вареники, тістечка, бутерброди, шашлик, риба на грилю – все оригінально оформлене. Ціни на все були приблизні, а гроші продавці (жителі Володимира) до рук не брали, їх треба було кидати у спеціальні запломбовані ящики та слоїки. Все-все йшло на армію.

Дітям можна було залазити на БТР-и, в джипи волонтерів. Ще була мішень самі_знаєте_кого, в неї треба було цілити дротиками. Фото не викладу тут – не хочу паскудити свій блог.

Стилізовано виглядала сцена: накрита маскувальною сіткою, задекорована ящиками з-під боєприпасів, мішками та гарматами.

благодійний ярмарок

На сцені благодійного ярмарку крім концерту відбувся ще і аукціон з дуже корисними лотами: мішками цибулі, картоплі, капусти, цукру, селітри, слоїками медовухи та калганівки, в’язанки тараньки, і навіть запеченого поросяти (бідаку продали за 2,5 тис грн).

Ще зустріли на ярмарку групу людей, які представляли організацію захисту тварин і збирали підписи на створення притулку для бездомних тварин – чудова ціль, нехай у них вийде!

благодійний ярмарок

Додому ми поїхали десь по четвертій, взявши з собою форель для вечері (справжнє свято, коли мені готувати не треба!). А по дорозі на тюках соломи в полі побачили якусь хижу птаху, ой як шкода було, що я її не сфотографувала (люблю пташок вишукувати об’єктивом), проїхали ми її… І коли перед самим в’їздом в наше містечко на ставочку були зимуючі лебеді , то чоловік таки розвернув машину і дав мені можливість пофотографувати. Взагалі ці лебеді зимують у нас давно, не знаю, чим та калюжка їм сподобалася, але факт лишається таким: вони там живуть постійно, висиджують малечу (на фото якраз пара з дітками-підлітками, вони уже великі, але ще з сірими дзобами).

благодійний ярмарок благоійний ярмарок

Розповідали рибалки, що лебеді виганяють їх зі свого ставка часто, уявляєте? Кажуть – досить загрозливе явище, коли на тебе мчить такий велетень і махає крильми. Захисник!

День приніс нам багато користі, нехай і нашій країні він принесе в мільйон разів більше!

---------------------------------------------

Замечательное мероприятие организовали волонтеры соседнего с нами (18 км) города с более чем тысячелетней историей - Владимира-Волынского. В Славянском парке была благотворительная ярмарка, аукцион, выставка оружия и военной техники, концерт местных талантов.

Сначала мы направились к солдатам. Хочу сказать, что я была большой пацифисткой, у моего сына не было среди игрушек оружия и солдатиков. Но что поделаешь, когда такое произошло в моей стране ... Перед столами с оружием я все равно расплакалась, но взяла себя в руки. Дети рассматривали с интересом. Очень приятные были военные, все показывали, давали подержать оружие, отвечали на вопросы. Услышала, как один из солдат рассказывал, что он из Одесской области, молодой и приятный в общении. Это очень неправильно, что солдаты должны ждать пожертвований от людей, хотя это необходимо, такая безысходность сейчас ... Но хочу сказать, что из всех пунктов ярмарки постоять около военных было наиболее  уютно и позитивно.

Приятной частью благотворительной ярмарки были блюда из таких военных штук, названия которых я не знаю, поэтому покажу. Очевидно, что это такая печь на колесах, в которую закладывают дрова и варят еду. Кастрюли у них очень оригинальные, как лежащие канистры. Из них нам наливали глинтвейн и уху. Спасибо военным, было очень вкусно!

Также мы не прошли мимо кулеша в огромном котле. А еще были вареники, пирожные, бутерброды, шашлык, рыба на гриле - все оригинально оформлено. Цены на все были приблизительные, а деньги продавцы (жители Владимира) в руки не брали, их надо было бросать в специальные опломбированы ящики и банки. Все-все шло на армию.

Детям можно было залезать на БТР, в джипы волонтеров. Еще была мишень сами_знаете_кого, в нее надо было целить дротиками. Фото не выложу здесь - не хочу марать свой блог.

Стилизовано выглядела сцена: накрыта маскировочной сеткой, задекорирована ящиками из-под боеприпасов, мешками и пушками. На сцене благотворительной ярмарки кроме концерта состоялся еще и аукцион с очень полезными лотам: мешками лука, картофеля, капусты, сахара, селитры, банкой медовухи и калгановки, вязанки тараньки, а также запеченного поросенка (бедолагу продали за 2,5 тыс грн) .

Еще встретили на ярмарке группу людей, которые представляли организацию защиты животных и собирали подписи на создание приюта для бездомных животных - замечательная цель, пусть у них получится!

Домой мы поехали где-то после четырёх, взяв с собой форель для ужина (настоящий праздник, когда мне готовить не надо!). А по дороге на тюках соломы в поле увидели какую-то хищную птицу, ой как жалко, что я ее не сфотографировала (люблю птичек выискивать объективом), проехали мы ее ... И когда перед самым въездом в наш городок на пруду были зимующие лебеди, то муж таки развернул машину и дал мне возможность пофотографировать. Вообще эти лебеди зимуют у нас давно, не знаю, чем эта лужица им понравилась, но факт остается таким: они там живут постоянно, высиживают малышей (на фото как раз пара с детьми-подростками, они уже большие, но еще с серыми клювамы) из года в год. Рассказывали рыбаки, лебеди выгоняют их из своего пруда часто, представляете? Говорят - достаточно угрожающее явление, когда на тебя несется такой великан и машет крыльями. Защитник!

День принес нам много пользы, пусть и нашей стране он принесет в миллион раз больше!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *