Арабіс

арабісАрабіс – низькорослий ґрунтопокривний багаторічник сімейства хрестоцвітних. Листя невеликі, з фігурною окантовкою, бувають різних відтінків зеленого або  строкаті: з білим чи жовтим вкрапленням, зібрані в акуратні розеточки. Квіти прості, здебільшого білого кольору, але зустрічаються жовті, фіолетові, рожеві.

Розмножується арабіс вегетативно, діленням куща і насінням. Швидко розростається, за один сезон можна задовольнити свої плани на нього. Для кращої декоративності на протязі всього сезону варто зрізати квітконоси після цвітіння. На фото видно, як виглядає арабіс після цвітіння на клумбі разом з лілейниками:

арабіс

Арабіс зимостійкий. Може рости і на сонці, і у напівтіні. Невибагливий до грунту і вологості. Використовується для бордюрів, рабаток, альпійських гірок, а також для декорування пристовбурних кіл.

Гарно суміщається з ірисами, тюльпанами, трояндами.

Крім назви арабіс вживається також назва резуха, сонячний зайчик.

Купити можна тут.

--------------------------------------

Арабис - низкорослый почвопокровный многолетник семейства крестоцветных. Листья небольшие, с фигурной окантовкой, бывают разных оттенков зеленого или пестрые: с белым или желтым вкраплением, собранные в аккуратные розеточки. Цветы простые, в основном белого цвета, но встречаются желтые, фиолетовые, розовые.

Размножается арабис вегетативно, делением куста и семенами. Быстро разрастается, за один сезон можно удовлетворить свои планы на нее. Для лучшей декоративности в течение всего сезона стоит срезать цветоносы после цветения. На фото видно, как выглядит арабис после цветения на клумбе вместе с лилейниками.

Арабис зимостойкий. Может расти и на солнце, и в полутени. Нетребователен к почве и влажности. Используется для бордюров, рабаток, альпийских горок, а также для декорирования приствольных кругов.

Хорошо совмещается с ирисами, тюльпанами, розами.

Кроме названия арабис встречается также название резуха, солнечный зайчик.

Купить можно здесь http://hutorianka.com.ua/internet_magazin/rosliny/ .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *