Ахатина — равлик домашній

ахатинаВ силу деяких причин у нас немає домашніх тварин. А діти просять… Вже думала і так і сяк, і на папужки дивилася, і на хом’яків. І от на Новий рік під ялинку діти отримали равликів! Так вийшло, що трьох. Наразі я не можу сказати, до якого саме виду вони належать, пробувала розібратися, але зустріла суперечки спеціалістів і покинула це заняття. Ахатина то й ахатина… Більш важливо, що діти сприйняли їх дуже радо. Спочатку взагалі не зрозуміли, що це і навіщо, донька навіть припускала, що то для їжі)))), але на моє питання, чи хочеться їй з’їсти равлика, замотала головою заперечливо. Потім стрибали по кімнаті з похвалами Дідові Морозу. Назвали равликів так: Білочка, Мессі і Біґ.

Наразі поселили ахатин у пластиковому прямокутному прозорому відрі, насипали їм кокосового зволоженого субстрату, поклали крейду (їм потрібен кальцій для росту і міцності раковини). Їдять вони все рослинне і сире.

ахатина

Поки куштували у нас яблука, хурму, моркву, буряк, капусту, салати. Найкраще їм смакує зелень, пакують швидко, чавкаючи. І так як листочки зелені дуже тонкі, то просуваються тілом вони досить швидко, і ми навіть бачили частину того шляху на Білочці, бо у неї біле і трішки прозоре тіло, у ньому видно було яскраво-бордовий листок (можливо ви придивитеся до фото і побачите). Так дивно то виглядало)))).

ахатина

Час від часу ми прибираємо контейнер, обприскуємо його (щодня), а равликів купаємо. Купання – річ відповідальна, треба тримати достатньо міцно, щоб не впустити, бо розіб’ється раковина, але і не тиснути сильно, щоб не роздушити їхню хатку. Після водних процедур ахатини стають жвавішими, рухають своїми ріжками і прогулюються. Влітку ми заберемо їх з собою на хутір, там вони будуть гуляти по траві (треба їм буде зробити вол’єр без дна).

Про інших наших і не наших тваринок можна прочитати тут.

-------------------------

В силу некоторых причин у нас нет домашних животных. А дети просят ... Уже думала и так и сяк, и на попугайчиков смотрела, и на хомяков. И вот на Новый год под елку дети получили улиток! Так получилось, что трёх. Сейчас я не могу сказать, к какому именно виду они принадлежат, пробовала разобраться, но встретила споры специалистов и покинула это занятие. Ахатина так ахатина ... Более важно, что дети восприняли их очень радушно. Сначала вообще не поняли, что это и зачем, дочь даже предполагала, что это для еды)))), но на мой вопрос, хочется ли ей съесть улитку, замотала головой отрицательно. Затем прыгали по комнате с похвалами Деду Морозу. Назвали улиток так: Белочка, Мэсси и Биг.

Сейчас поселили ахатин в пластиковом прямоугольном прозрачном ведре, насыпали им кокосового увлажненного субстрата, положили мел (им нужен кальций для роста и прочности раковины). Едят они все растительное и сырое. Пока пробовали у нас яблоки, хурму, морковь, свёклу, капусту, салаты. Лучше всего им подходит зелень, пакуют быстро, чавкая. И так как листочки зелени очень тонкие, то продвигаются по телу они довольно быстро, и мы даже видели часть того пути на Белочке, потому что у нее белое и немного прозрачное тело, в нем видно ярко-бордовый лист(возможно вы присмотритесь к фото и увидите). Так странно это выглядело)))).

Время от времени мы убираем контейнер, опрыскиваем его (каждый день), а улиток купаем. Купание - вещь ответственная, надо держать их достаточно крепко, чтобы не уронить, потому что разобьется раковина, но и не давить сильно, чтобы не раздавить их домик. После водных процедур ахатины становятся оживленными, двигают своими рожками и прогуливаются. Летом мы заберем их с собой на хутор, там они будут гулять по траве (нужно будет сделать вольер без дна).

О других наших и не наших животных можно прочитать здесь.

 

 

 

One thought on “Ахатина — равлик домашній

  1. А великі вони вже вас? Мені подарувала подруга 2-х і вони за два місяці збільшились значно і апетит у них неабиякий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *